צביה חפץ חיים

שנה קודמת חודש קודם
חודש הבא שנה הבאה
א ב ג ד ה ו ש
             
             
             
             
             
             


 

         
   |   
מהנעשה בחטיבת הביניים
סיירת "חץ קדימה" בהליכה ב"שביל ישראל". מגמת העל של הנבחרת היא להעצים את הבנות לחברן לאולפנא, וליצור גאוות יחידה של שייכות למקום.


הנושא השנתי – ירושלים
הנושא השנתי במערכת החינוך: ירושלים - בסימן 50 שנה לשחרור ירושלים.


לא סתם עוד 7 ברכות
בנות שכבה יב' ערכו 7 ברכות לחיים ושירן , זוג בעלי צרכים מיוחדים, כאשר הדמות המרכזית העומדת מאחורי הפקה זו (שהתרחשה תוך יומיים) היא תמר פיניש מנב"ת בת השכבה שיחד עם כל השכבה כולה הרימו ערב מדהים מרומם ומרגש.


טיול שנתי-ירושלים כיתות ז' ח'
בנות ז' ח' יצאו לטיול שנתי באזור ירושלים. ביום הראשון טיילו הבנות מיד קנדי לחירבת סעדים דרך שביל המעיינות, ביום השני טיפסו הבנות בנחל קטלב, את הטיול הן סיימו בסיור ברובע היהודי. הבנות לנו במרכז ההדרכה של קק"ל בנס הרים. הטיול נבנה והודרך על ידי צוות קק"ל שעבדו במסירות והיו קשובים לבקשותינו. תודה למועצה שיצרה את השיתוף עם קק"ל, תודה לנועם הרכז, תודה לצוות המחנכות המדריכות והמורים שהצטרפו לטיול. הטיול השנתי השתלב אף הוא בנושא השנתי שניבחר על ידי משרד החינוך ' ירושלים ' לכבוד 50 שנה לשיחרורה.


פתיחה חדשה שהיא בעצם סיום שנת תשע"ו
השנה זכינו לחודש אלול ארוך במיוחד, מתחילתו ועד סופו. האולפנא לבשה חג לכבוד ההתחלה החדשה, לכבוד קבלת הבנות הצעירות וצוות המדריכות החדש. את היום הראשון פתחנו בשני כינוסים גדולים וחגיגיים. ראש המועצה אלי אסקוזידו כיבד אותנו בנוכחותו וברך את הבנות. בכנס זה הכירו התלמידות את צוות המדריכות המצוין שזכינו לו וקיבלו באופן חגיגי את שכבה י"ב, השכבה שתוביל השנה את האולפנא וכבר התחילה בכךדף הבית | צור קשר הוסף למועדפים | הפוך לדף הבית
אולפנת צביה חפץ חיים     חפץ חיים          
 
 
בניה וקידום אתרים בית ספריים