אולפנת צביה חפץ חיים

שנה גודל טקסט א   א   א
שנה קודמת חודש קודם
חודש הבא שנה הבאה
א ב ג ד ה ו ש
             
             
             
             
             
             


 

         
   |       |       |   
יום גוש קטיף באולפנה בחפץ חיים
במערכת החינוך נקבע יום אחד בשנה כיום גוש קטיף, אצלנו באולפנה יש בנות ומורות מפונות מגוש קטיף וכדי לא להסתפק בתזכורת בלבד אנו לא מסתפקים ביום... בטקס מרגש לפני שבוע פתחנו.. להמשך קריאה...הסרת הלוט מעל הקיר הירושלמי
אתמול, יום ראשון, בטקס הסרת הלוט מעל הקיר הירושלמי, כיבדו אותנו בנוכחותם ראש המועצה מר אלי אסקוזידו וראש מחלקת החינוך הרב דוד עסיס.


שבוע פרגון
בשבוע שעבר נערך באולפנא "שבוע פרגון" שארגנו צוות המדריכות באולפנא. מטרת שבוע זה הייתה להעלות את מודעות הבנות לשים לב לכל הסובבים אותנו שדואגים בלי סוף לכולם, שנדע להעריך גם את הדברים הכי קטנים (וכמובן את הגדולים), שנלמד לפרגן לאחר ללא רצון לקבל, להרבות אהבה באולפנא ולעשות אווירה טובה בין כולם. להמשך קריאה...


חידון התנ"ך תשע"ז
כבכל שנה התקיים באולפנא חידון התנ"ך השנתי בניצוחה של סיגי חייט. במקום הראשון זכתה- שובל שמואל מכיתה ז'4 במקום השני זכתה- יסכה ואהל מכיתה ט'1 במקום השלישי זכתה- הדרה רייפמן מכיתה ח'4 יישר כח וכל הכבוד למשתתפות ולמארגנים!


מסע כיסופים
ביום שני יצאו בנות שכבה י' עם הצוות החינוכי שלהן למסע כיסופים. מסע כיסופים הוא אירוע מיוחד שבו חוזרים ילדי שכבה י' לאזור הקרוב לגוש קטיף, במשך כמה שעות עובר הנוער חוויה משמעותית המחזירה אותו לגוש. המסע אורגן על ידי רשת צביה ובני עקיבא ואסף לתוכו עשרות נערים ונערות.


הרשמה לאולפנה

דף הבית | צור קשר הוסף למועדפים | הפוך לדף הבית
אולפנת צביה חפץ חיים     חפץ חיים    טלפון: 08-8593922     
 
 
בניה וקידום אתרים בית ספריים