צביה חפץ חיים

שנה קודמת חודש קודם
חודש הבא שנה הבאה
א ב ג ד ה ו ש
             
             
             
             
             
             


         
שכבה ח': נסיעה לביריה והתנדבות בגמ"ח יד יששכר ויצחק.
כמידי שנה, יצאו בנות שכבה ח' לביריה, מטעם תנועת בני עקיבא. על מנת שהתלמידות הרבות שיצאו למסע לא תצטרכנה להשלים חומר, וכן הבנות שהגיעו לאולפנה תחוונה עשיה משמעותית, הוחלט בעצה אחת עם הצוות החינוכי, שהבנות תצאנה להתנדבות. כל התלמידות יצאו לאריזה של משלוחי מנות בגמ"ח יד יששכר ויצחק. בנותינו המקסימות עבדו במרץ וארזו ביום זה כ-5000 משלוחים.


מסע משואה לתקומה עם שכבת י"א
השבוע יצאו בנות שכבת יא' למסע משואה לתקומה. המסע נמשך ארבעה ימים ובמהלכו פגשו הבנות: דמויות שונות, אתרים ואנשי עדות שפתחו בפניהם את הנושא החשוב הזה. כמו כן ביקרו הבנות במקומות רבים: ביד מרדכי, עלומים, כפר מימון, ניר גלים, מורדי הגטאות, עכו, מרתף השואה, מנהרות הכותל, עתלית ועוד.. בכל אתר למדו הבנות על המקום ותפקידו בתקומת המדינה.


ראש חודש אדר א' באולפנה, עם מרים פרץ.
לכבוד ראש חודש אדר א', זכינו לארח באולפנה את מרים פרץ. מרים התאלמנה מבעלה ושכלה את שני בניה, אוריאל ואלירז בעת שירותם הצבאי. מאז, היא מקדישה את חייה להנחלת המורשת היהודית והציונית. במהלך השיחה, שיתפה אותנו מרים בהתמודדויות הקשות והמעצימות שהיו בחייה ולימדה אותנו רבות על כוחה של שמחה אמיתית.


פעילות עם חברת קק"ל לקראת טו בשבט.
באדיבות חברת קק"ל, זכו תלמידות כתות ז-ט באולפנה, לסדנאות מעשירות וחוויתיות שהועברו ע"י מדריכים מחברת קק"ל. הסדנאות עסקו בנושאים: ארץ ישראל, גידולים בארץ, מקומות ועוד. צוות המדריכות הביאו עמן מרכזי למידה גדולים שנפרשו בכתות ובאמצעות תחרויות, משחקים והסברים למדו הבנות על ארץ ישראל.


חידון התנ"ך באולפנה
ביום רביעי י"א שבט, התקיים באולפנה חידון התנ"ך לבנות כתות ז-ט. הנבחנות הפגינו ידע רב בנוגע למאורעות, אישים ומקומות המוזכרים בתנ"ך. הזוכה בחידון לשנת תשע"ו היא: רננה ריגר מכתה ח'2. יישר כח לרננה המקסימה ולכל משתתפות החידון!


אסיפת תלמידות לקראת סיום מחצית א'.
עם סיום מחצית א', התקיימה באולפנה אסיפת תלמידות. באסיפה נפגשו הבנות לשיחה אישית עם המחנכות והמורים המקצועיים המלמדים אותן. מטרת הפגישות, הינה חיזוק הקשר האישי של התלמידות עם המורים, מה שבוודאי יחזק גם את הקשר הלימודי ויגביר את המוטיבציה.דף הבית | צור קשר הוסף למועדפים | הפוך לדף הבית
אולפנת צביה חפץ חיים     חפץ חיים          
 
 
בניה וקידום אתרים בית ספריים 
בניה וקידום אתרים בית ספריים